KOLEJNA WYGRANA BOKSERA

2019-05-23

W sobotę 18 maja Piotr Łącz, mieszkaniec Mazańcowic i bokserski mistrz Śląska wagi ciężkiej, zwyciężył w walce na międzynarodowych zawodach w Jastrzębiu Zdroju.

Łącz wystąpił na odbywającym się w Jastrzębiu Zdroju IV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. Wygrał tam walkę w kategorii wagi ciężkiej w pierwszej rundzie, pokonując przeciwnika już w 2. minucie przez techniczny nokaut. Piotr Łącz reprezentuje klub bokserski Puncher Cieszyn, do turnieju przygotowywał go trener Łukasz Brudny.

Podczas wyborów samorządowych w niedzielę 7 kwietnia mieszkańcy gminy Jasienica wybrali swoich reprezentantów do Rady Powiatu Bielskiego oraz Sejmiku Województwa Śląskiego.

Przygotowania do przebudowy węzła S52

Przygotowania do kompleksowej przebudowy układu komunikacyjnego na węźle drogi ekspresowej S52 w Jasienicy są na ukończeniu. Wkrótce ruszą prace budowalne przy środkowym odcinku.

KARATECY NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU

Zawodnicy klubu UKS karate Kyokushin zdobyli dwa srebrne i jeden brązowy medal na międzynarodowym turnieju Silesia Cup w Ostrawie, który odbył się 13 kwietnia.