Koncert Szczęścia

2022-09-15

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zaprasza na Koncert Szczęścia.

Koncert Szczęścia zawiera w sobie spokój, miłość, radość, odetchnienie, wyciszenie i muzykoterapię. Jest to zupełnie nowa forma koncertu, gdzie artyści i publiczność tworzą jedność. Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki zaphir, misa tybetańska, kij deszczowy oraz różnorodne barwy świateł. Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju oraz koherencji serca i umysłu.

W tych zabieganych czasach, gdzie żyjemy w pośpiechu i stresie jest to możliwość prawdziwego zatrzymania się, regeneracji, zauważenia samego siebie oraz tego, że wszyscy tworzymy jedność.

Celem Koncertów Szczęścia jest podnoszenie wibracji.

Muzykoterapia to cudowna, kojąca forma relaksacji, do której z całego serca zapraszamy każdego z Was.

Zależy nam na tym, abyście mogli spędzić ten czas w jak najwygodniejszej pozycji, więc śmiało możecie zabrać ze sobą matę, koc czy poduszkę, aby się w pełni zrelaksować - zapewniamy miejsca na leżakach.

Artystki o sobie:
Dominika Skowrońska- jestem kompozytorką i producentką muzyki New Age, relaksacyjnej, którą wydaję na całym świecie. Od wielu lat jestem związana z zespołem Grupa Furmana, z którym zagrałam setki koncertów w kraju i za granicą. Przeprowadzę Was przez Koncert malując dźwiękami.

Daria Rakoczy- jestem artystką związaną od lat ze światem muzyki oraz z rozwojem osobistym. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć i szkoleń dla grup w każdym wieku. Przeprowadzę Was przez Koncert Szczęścia skupiając się na oddechu i wspierających afirmacjach.

Wydarzenie odbędzie się 23 września o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy, ul. Modrzewiowa 1360 (przy kompleksie boisk Drzewiarz).

Wstęp wolny!

Plakat

Zobacz też:

Wkrótce gotowa druga droga

Prace przy budowie drugiej drogi do Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej dobiegają końca. Całość będzie gotowa w drugiej połowie października.

Dwa medale w maratonie kajakowym

Jakub i Bartosz Wizner zdobyli dwa medale podczas XXXVI Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym, jakie odbyły się na Jeziorze Turawskim w weekend od 16 do 18 września.

Ósmoklasiści z Iłownicy najlepsi w powiecie

Szkoła w Iłownicy informuje o osiągnięciu swoich uczniów podczas egzaminu kończącego naukę w szkole podstawowej.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica