Nowy numer Jasienicy

2022-09-30

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem gazety „Jasienica”, bezpłatnie kolportowanej na terenie całej gminy.

W relacji o swojej działalności wójt Janusz Pierzyna informuje o rozwoju jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej i korzyściach, jakie ma nasza społeczność z tego tytułu, a także o postępujących praca przy drogach i budowie strażnicy w Łazach.

Dużo miejsca w miesięczniku poświęcamy tegorocznym dożynkom – drugiej po Lecie w Jasienicy dużej imprezie plenerowej w naszej gminie, która zgromadziła setki mieszkańców. Nie brakuje informacji o innych piknikach i festynach, sukcesach mieszkańców gminy, zwłaszcza tych najmłodszych, a także o rozpoczętym roku szkolnym. Zachęcamy również do przeczytania stałych felietonów naszych autorów – Josiyniczanina oraz Juliusza Wątroby.

Zapraszamy do lektury.

Zobacz też:

Warsztaty młodych artystów

Młodzi członkowie Szkolnego Zespołu Regionalnego „Szwarne dziecka” zakończyli w Koszęcinie dwudniowe warsztaty artystyczne pod okiem profesjonalistów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Jubileusz Rady Kobiet

Tradycja i społeczne zaangażowanie – tak w skrócie można opisać działalność członkiń Gminnej Rady Kobiet, które uroczyście świętowały na Sali widowiskowej GOK 45-lecie powstania Rady.

Modernizacja dróg powiatowych

Jeszcze w tym roku zostaną przebudowane niektóre odcinki dróg powiatowych, przebiegających przez sołectwa gminy Jasienica. Nasza Gmina wesprze Powiat Bielski w tej modernizacji.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica