Emilia wysoko w narciarskim rankingu

2023-03-15

Emilia Janos zdobyła srebrny medal w finałowych zawodach sezonu.

Emilia to mieszkanka gminy Jasienica i narciarka reprezentująca klub SRS Czantoria Ustroń. Podczas finałowych zawodów w slalomie gigancie na trasie FIS Skrzyczne w Szczyrku w ramach Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w narciarstwie wywalczyła 2 miejsce.

Po ostatnich zawodach pora na podsumowanie zimy. Emilia zakończyła cały sezon 2022/2023 na bardzo dobrym 8 miejscu w kategorii wiekowej Junior C, przez co zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski dzieci i młodzieży w narciarstwie zjazdowym – XV Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich. Zawody zostaną rozegrane 11 marca w stacji Narciarskiej Czorsztyn Ski w Kluszkowcach.

Zobacz też:

Warsztaty młodych artystów

Młodzi członkowie Szkolnego Zespołu Regionalnego „Szwarne dziecka” zakończyli w Koszęcinie dwudniowe warsztaty artystyczne pod okiem profesjonalistów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Jubileusz Rady Kobiet

Tradycja i społeczne zaangażowanie – tak w skrócie można opisać działalność członkiń Gminnej Rady Kobiet, które uroczyście świętowały na Sali widowiskowej GOK 45-lecie powstania Rady.

Modernizacja dróg powiatowych

Jeszcze w tym roku zostaną przebudowane niektóre odcinki dróg powiatowych, przebiegających przez sołectwa gminy Jasienica. Nasza Gmina wesprze Powiat Bielski w tej modernizacji.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica