Czwórbój lekkoatletek z Jasienicy

2023-05-18

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Tadeusza Kościuszki w Jasienicy wygrała zawody czwórboju lekkoatletycznym dzieci rocznika 2010/11 na szczeblu powiatowym.

Zespół w składzie: w składzie: Anna Bielska, Magdalena Ferfecka, Małgorzata Ferfecka, Emilia Janos, Karina Zańko, Marika Zdolska i Dagmara Wieja w czwartek 11 maja na stadionie w Zabrzegu wystartowały w zawodach czwórboju lekkoatletycznym dzieci rocznika 2010/11, rywalizując z siedmioma drużynami z innych szkół na terenie powiatu bielskiego. Jasienicka drużyna pod okiem trenerów Damiana Zdolskiego oraz Leszka Obracaja wygrała zawody szczebla powiatowego.

Tym samym uzyskały tytuł mistrzyń Powiatu bielskiego i awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu rejonowym. Przypomnijmy, że wcześniej w szybkim tempie przeszły pierwszy etap rozgrywek wygrywając zawody gminne.

Damian Zdolski

Zobacz też:

Karolina dwukrotnie mistrzynią śląska

Dwukrotnie mistrzostwo i dwukrotnie wicemistrzostwo wywalczyła Karolina Klajmon, mieszkanka Jasienicy, podczas Mistrzostw Śląska 13-latków w pływaniu.

Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn OSP oraz MDP

03 czerwca 2023 r. odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn OSP oraz Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Bestwinie.

Badmintonowe Mistrzostwa Mazańcowic

W sobotę 27 maja klub BKB Set Mazańcowice zorganizował we własnej hali singlowy turniej.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica