DZIEŃ SAMORZĄDOWCA

2023-05-26

Wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz osobom pracującym na rzecz lokalnej społeczności Gminy Jasienica składam w tym dniu najserdeczniejsze życzenia - sukcesów w realizacji zamierzeń i celów.

Wasza praca jest niezwykle ważna i cenna, dlatego z pełnym uznaniem podziwiam Wasze zaangażowanie. Dziękując za trud, który wkładacie w rozwój naszej gminy oraz za poświęcenie czasu i energii na podejmowanie decyzji służących jej mieszkańcom.

Niech nadchodzący rok przyniesie Wam jeszcze więcej sukcesów, a Wasze wysiłki zostaną docenione przez mieszkańców Gminy Jasienica. Życzę Wam nieustającej motywacji i pasji w pracy na rzecz naszej społeczności, a także pomyślności i zdrowia.

Z poważaniem

Wójt Gminy Jasienica

Janusz Pierzyna

Dzień Samorządowca 2023 - grafika

Zobacz też:

ZMARŁ ŚP. DH FRANCISZEK DZIDA

Z głębokim smutkiem składamy kondolencje z powodu śmierci śp. dh. Franciszka Dzidy, który przez wiele lat pełnił funkcję naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu Dolnym.

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W sali widowiskowej Drzewiarza w Jasienicy w sobotę 13 kwietnia przeprowadzono powiatowy etap turnieju wiedzy pożarniczej. Zwycięzcy wezmą udział w etapie wojewódzkim turnieju.

Wybory do Sejmiku i Rady Powiatu

Podczas wyborów samorządowych w niedzielę 7 kwietnia mieszkańcy gminy Jasienica wybrali swoich reprezentantów do Rady Powiatu Bielskiego oraz Sejmiku Województwa Śląskiego.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica