Nowy numer Jasienicy

2023-06-01

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami w najnowszym numerze miesięcznika „Jasienica”, bezpłatnie dostępnego w punktach kolportażu na terenie całej gminy.

W majowym numerze z okazji Dnia Strażaka, Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka wójt Janusz Pierzyna wszystkim obchodzącym te święta serdeczne życzenia. W strażnicy OSP Grodziec odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka, z kolei w strażnicy OSP Mazańcowice doszło do dorocznego spotkania dowództwa wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej z odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo ratowniczo-gaśnicze z naszego regionu. Wójt relacjonuje również swoje spotkanie z prezydentem Bielska-Białej Jarosławem Klimaszewskim, który zapowiedział rezygnację z planów budowy spalarni w Wapienicy. W numerze nie brakuje bieżących informacji o działaniach samorządu na rzecz mieszkańców gminy, comiesięcznych felietonów, a także relacji o sukcesach, odniesionych w dziedzinie sportu, i działaniach społecznych, podejmowanych przez różne osoby i grupy.

Wśród wiadomości nie brakuje również smutnych wieści – o śmierci wójta sąsiedniego Jaworza Radosława Ostałkiewicza i naszej lokalnej społeczniczki Marii Dziadek.

Zobacz też:

Turniej Szachowy o Puchar Wójta

Filia GOK w Mazańcowicach zaprasza do udziału w VI Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Jasienica.

NOWY NUMER JASIENICY

Wrześniowy numer bezpłatnej „Jasienicy”, Miesięcznika Samorządowego Gminy, trafił do punktów kolportażu na terenie wszystkich sołectw gminy Jasienica.

Nowy sezon zaprzęgowy  

Nowy sezon zaprzęgowy już się rozpoczął dla zawodników z Jasienicy, Zuzanny gminnej stypendystki, oraz Tomasza Pająków. 

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica