Kolejne podium Karoliny

2023-11-15

W pierwszą sobotę listopada na basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbyła się I runda X Międzynarodowego Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego. W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników.

Do kolekcji Karoliny Klajmon, mieszkanki i stypendystki sportowej Gminy Jasienica trafiły kolejne 4 medale. W startach indywidualnych Karolina 3 krotnie stawała na najwyższym stopniu podium natomiast sztafeta z udziałem Karoliny zajęła 2 miejsce.

W kategorii wiekowej rocznika 2009-2010, Karolina triumfowała w startach na 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem zmiennym.

Dobre starty pozwoliły uplasować się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej dziewcząt rocznika 2009-2010.

Zobacz też:

Sukces Zespołów z Mazańcowic

Sukces na Festiwalu w Prewezie odniosły mazańcowiskie zespoły „Veravoce” dyrygowany przez Magdalenę Przemyk oraz Chór Hejnał Mazańcowice pod batutą Krzysztofa Przemyka.

Rok na Lokalnym Targowisku: Opowieść o Czterech Porach Roku

Ekologiczne Targowisko w Jasienicy ma już rok. Kolorowe i pełne życia bardzo szybko stało się miejscem nie tylko sprzedaży poszukiwanych produktów, zwłaszcza sezonowych, ale i spotkań sąsiadów, rolników, producentów i rzemieślników, a także sprzedawców, mieszkańców gminy Jasienica i okolic.

Nazwy ulic dla Jasienicy

W najbliższym czasie ulice we wszystkich sołectwach będą miały nadane oficjalne nazwy. Obecnie trwa procedura nadawania nazw ulic w sołectwie Jasienica.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica