Kolejne podium Karoliny

2023-11-15

W pierwszą sobotę listopada na basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbyła się I runda X Międzynarodowego Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego. W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników.

Do kolekcji Karoliny Klajmon, mieszkanki i stypendystki sportowej Gminy Jasienica trafiły kolejne 4 medale. W startach indywidualnych Karolina 3 krotnie stawała na najwyższym stopniu podium natomiast sztafeta z udziałem Karoliny zajęła 2 miejsce.

W kategorii wiekowej rocznika 2009-2010, Karolina triumfowała w startach na 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem zmiennym.

Dobre starty pozwoliły uplasować się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej dziewcząt rocznika 2009-2010.

Zobacz też:

Warsztaty młodych artystów

Młodzi członkowie Szkolnego Zespołu Regionalnego „Szwarne dziecka” zakończyli w Koszęcinie dwudniowe warsztaty artystyczne pod okiem profesjonalistów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Jubileusz Rady Kobiet

Tradycja i społeczne zaangażowanie – tak w skrócie można opisać działalność członkiń Gminnej Rady Kobiet, które uroczyście świętowały na Sali widowiskowej GOK 45-lecie powstania Rady.

Modernizacja dróg powiatowych

Jeszcze w tym roku zostaną przebudowane niektóre odcinki dróg powiatowych, przebiegających przez sołectwa gminy Jasienica. Nasza Gmina wesprze Powiat Bielski w tej modernizacji.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica