Trzecie miejsce w Turnieju Smoka Wawelskiego

2023-11-17

Początkiem listopada młodzi zawodnicy LKS ZAMEK Grodziec spędzili trzydniowy pobyt w Krakowie, uczestnicząc w halowym turnieju SMOKA WAWELSKIEGO.

Turniej był niezwykle emocjonujący, pełen pięknych akcji, parad bramkarzy i oczywiście - mnóstwa ekscytujących goli. Drużyna w fazie finałowej , zajęła zaszczytne trzecie miejsce na podium.

Młody zawodnik LKS ZAMEK Grodziec, Karol Krzempek, został królem strzelców, dzieląc to wyróżnienie z zawodnikiem Okocimska Brzesko, który w ostatniej kolejce dogonił go czterema trafieniami. Po zakończonym turnieju wszyscy wspólnie uczestniczyli w kolacji, dzieląc się wrażeniami.

To nie tylko czas intensywnej rywalizacji na boiskach, ale także okazja do budowania zespołowego ducha i integracji.

Oprócz sportowych zmagań, młodzi piłkarze mieli okazję zwiedzić urokliwe miejsca w Krakowie, takie jak Park Wodny czy Stary Kraków. Dodatkowo, uczestniczyli w emocjonującym meczu mistrzowskim Wisła Kraków vs Zaglebie Sosnowiec, gdzie ponad 14 000 kibiców na trybunach stworzyło niezapomnianą atmosferę.

Fotorelacja dostępna na fanpagu LKS Zamek Grodziec oraz na "Jasienica po godzinach".

Zobacz też:

Warsztaty młodych artystów

Młodzi członkowie Szkolnego Zespołu Regionalnego „Szwarne dziecka” zakończyli w Koszęcinie dwudniowe warsztaty artystyczne pod okiem profesjonalistów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Jubileusz Rady Kobiet

Tradycja i społeczne zaangażowanie – tak w skrócie można opisać działalność członkiń Gminnej Rady Kobiet, które uroczyście świętowały na Sali widowiskowej GOK 45-lecie powstania Rady.

Modernizacja dróg powiatowych

Jeszcze w tym roku zostaną przebudowane niektóre odcinki dróg powiatowych, przebiegających przez sołectwa gminy Jasienica. Nasza Gmina wesprze Powiat Bielski w tej modernizacji.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica