Mistrzowie i wicemistrzowie karate

2024-03-21

Wiktoria Piszczek i Hanna Szafron złote, Dominika Kocoń i Filip Szadorski srebrne, zaś Michał Danel i Filip Frączek brązowe – to dorobek medalowy zawodników mazańcowicko-rudzickiego klubu karate na Mistrzostwach Śląska.

Turniej został rozegrany w sobotę 16 marca w Katowicach. Wzięło w nim udział 305 zawodników karate kyokushin Polskiego Związku Karate, reprezentując łącznie 33 kluby. Zawodnicy UKS Karate Kasai trenujący w Mazańcowicach i Rudzicy po raz kolejny nie zawiedli i udowodnili swój wysoki poziom zdobywając dwa tytuły mistrzów Śląska, dwa tytuły wicemistrzowskie i dwa trzecie miejsca.

Sławomir Jurczak

Prezes UKS Karate Kasai

Zobacz też:

ZMARŁ ŚP. DH FRANCISZEK DZIDA

Z głębokim smutkiem składamy kondolencje z powodu śmierci śp. dh. Franciszka Dzidy, który przez wiele lat pełnił funkcję naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu Dolnym.

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W sali widowiskowej Drzewiarza w Jasienicy w sobotę 13 kwietnia przeprowadzono powiatowy etap turnieju wiedzy pożarniczej. Zwycięzcy wezmą udział w etapie wojewódzkim turnieju.

Wybory do Sejmiku i Rady Powiatu

Podczas wyborów samorządowych w niedzielę 7 kwietnia mieszkańcy gminy Jasienica wybrali swoich reprezentantów do Rady Powiatu Bielskiego oraz Sejmiku Województwa Śląskiego.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica