URUCHOMIONO OKNO URZĘDOWE!

2020-03-17

W związku z sytuacją epidemiologiczną zakażeń koronawirusem wszyscy musimy się przygotować na zmianę w naszym codziennym funkcjonowaniu.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Naszej Gminy Urząd proponuje skorzystanie z możliwości pozostawienia pism bez kontaktu werbalnego.

Od środy 18 marca obok głównego wejścia do Urzędu, zostanie uruchomione okno urzędowe, czynne w godzinach pracy Urzędu. Interesanci będą mogli do niego wrzucać dokumenty przyniesione do Urzędu nie wymagające osobistego stawiennictwa. Prosimy, aby pamiętać, że okno będzie przeznaczone wyłącznie na pisma skierowane do Urzędu Gminy Jasienica.

Wyjątkiem będą wnioski dotyczące wydawania aktów zgonów, dowodów osobistych, a także meldunków. W tej sytuacji należy udać się na dziennik podawczy.

Pracownicy Urzędu zwracają się z prośbą, by w trosce o zdrowie wchodzić do Urzędu pojedynczo, aby ewentualne rozprzestrzenianie się COVID-19 ograniczyć do minimum.

Prosimy o dostosowanie się do wyżej wymienionych zaleceń.

Jako społeczeństwo, każdy z nas musi w zaistniałej sytuacji być bardzo odpowiedzialny nie tylko za siebie lecz również za innych.

Zobacz też:

VIII Josiynicko Wilija

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zaprasza na spotkanie "VIII Josiynicko Wilija".

Dzień misia

W piątek 25 listopada przedszkolaki z Rudzicy obchodziły dzień misia.

Wieszczęta w olimpijskim konkursie

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wieszczętach zdobyli III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica