URUCHOMIONO OKNO URZĘDOWE!

2020-03-17

W związku z sytuacją epidemiologiczną zakażeń koronawirusem wszyscy musimy się przygotować na zmianę w naszym codziennym funkcjonowaniu.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Naszej Gminy Urząd proponuje skorzystanie z możliwości pozostawienia pism bez kontaktu werbalnego.

Od środy 18 marca obok głównego wejścia do Urzędu, zostanie uruchomione okno urzędowe, czynne w godzinach pracy Urzędu. Interesanci będą mogli do niego wrzucać dokumenty przyniesione do Urzędu nie wymagające osobistego stawiennictwa. Prosimy, aby pamiętać, że okno będzie przeznaczone wyłącznie na pisma skierowane do Urzędu Gminy Jasienica.

Wyjątkiem będą wnioski dotyczące wydawania aktów zgonów, dowodów osobistych, a także meldunków. W tej sytuacji należy udać się na dziennik podawczy.

Pracownicy Urzędu zwracają się z prośbą, by w trosce o zdrowie wchodzić do Urzędu pojedynczo, aby ewentualne rozprzestrzenianie się COVID-19 ograniczyć do minimum.

Prosimy o dostosowanie się do wyżej wymienionych zaleceń.

Jako społeczeństwo, każdy z nas musi w zaistniałej sytuacji być bardzo odpowiedzialny nie tylko za siebie lecz również za innych.

Zobacz też:

Uroczyste otwarcie firmy z Korei

– Cieszę się, że możemy świętować uruchomienie kolejnej firmy w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej, bo to oznacza, że powstają miejsca pracy, ale także nowe możliwości rozwoju gminy Jasienica i sąsiednich miejscowości. Temu właśnie od chwili narodzenia się idei powstania miała Strefa służyć – mówił wójt Janusz Pierzyna podczas otwarcia zakładu firmy INFAC Poland.

Edukacja i współpraca dla bezpieczeństwa

Jedenaście Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych spotkało się na II Manewrach Ratowniczo-Pożarniczych.

Odwiert wód geotermalnych

Wysokie na 36 metrów urządzenie wiertnicze, tzw. wiertnia, stanęło na betonowym utwardzeniu na gminnej działce w Grodźcu. Lada dzień rozpoczną się wiercenia w poszukiwaniu źródeł geotermalnych.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica