ZWYCIĘSTWO KAROLINY W OPOLU

2022-05-12

Karolina Klajmon z Jasienicy znalazła się w gronie zwycięzców Grand Prix Opolszczyzny w pływaniu, które rozegrano 7 maja na Pływalni MOSiR Opole „Wodna Nuta" w Opolu.

Zawody rozegrano na jednej z najnowocześniejszych krytych pływalni w Polsce. Obiekt dysponuje bowiem jedną z dwunastu dostępnych w Polsce niecek olimpijskich, tj. o długości torów 50 m.

Zawodniczka UKS NKP Bielsko-Biała triumfowała w wyścigu na 50 metrów stylem grzbietowym dziewcząt dwunastoletnich (0.34,92), ponadto wywalczyła drugie miejsce na 200 metrów stylem grzbietowym z czasem 2.43,43. (SK)

Zobacz też:

Świat bez barier

Świat dostępny dla każdego człowieka – również dla osób borykających się z niepełnosprawnościami czy chorobami – to projekt przygotowany przez uczniów i dzieci przedszkolne z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iłownicy. Efektem końcowym było wykonanie przez uczestników pięknych prac plastycznych.

XXI BIEG FLORIAŃSKI

W sobotę 20 maja odbył się 21 Bieg Floriański orgaznizowany przez OSP w Świętoszówce, na cześć patrona strażaków św. Floriana. Pogoda dopisała, a atmosfera imprezy była jak zawsze wyjątkowa.

Nowy numer Jasienicy

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami w najnowszym numerze miesięcznika „Jasienica”, bezpłatnie dostępnego w punktach kolportażu na terenie całej gminy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica