GOŚĆ RADIA BIELSKO

2025-03-14

Wywiad z Januszem Pierzyną, wójtem gminy Jasienica, przeprowadzony w Radiu Bielsko.

Rozmowa koncentruje się na aktualnych i planowanych inwestycjach w gminie, ze szczególnym uwzględnieniem przebudowy dróg (ulicy Astrów i drogi Biery-Świętoszówka) oraz rozbudowy placówek oświatowych, w tym niedawno oddanej do użytku rozbudowanej szkoły w Iłownicy.

 

 

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Zobacz też:

Piętnasty był remis

Piotr Łącz nie wygrał swojej piętnastej walki na zawodowym ringu i odpadł w środę 13 sierpnia z turnieju WBC wagi ciężkiej w Rijadzie. W oficjalnym zestawieniu walka będzie jednak zakwalifikowana jako remis.

Srebrny sukces kajakarza

Igor Puzoń stanął na podium pierwszego dnia Mistrzostw Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym.

DOŻYNKI PARAFIALNE – Rudzica, Landek, Iłownica

Rady Sołeckie Rudzicy, Iłownicy i Landeka, Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy, Koła Gospodyń Wiejskich (Rudzica, Landek, Iłownica) oraz Kółko Rolnicze Rudzica serdecznie zapraszają na Dożynki Parafialne – Rudzica, Landek, Iłownica.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica