PREZENTACJA KSIĄŻKI JULIUSZA WĄTROBY

2019-09-25

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zaprasza na prezentację książki Juliusza Wątroby pt. "Karaluszki do poduszki" oraz wystawę rysunków Marka Mosora "Widgeta".

Podczas spotkania w mini recitalu wystąpi Joanna Karpiel-Jatkowska. Wydarzenie odbędzie się 4 października 2019 r. (piątek) o godz. 18.00 w galerii GOK Jasienica .

Wstęp wolny.

Zobacz też:

Uczniowie z Iłownicy na warsztatach w Koszęcinie

W ramach nagrody w konkursie „Śląskie Śpiewanie” uczniowie Szkolnego Zespołu Regionalnego „Szwarne Dziecka” z Iłownicy po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach w pałacu w Koszęcinie – siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.

Bezpieczniej na Astrów

Nowa nawierzchnia i szerszy most, a przede wszystkim bezpieczny chodnik powstanie na ul. Astrów w Jasienicy. Wójt z funduszu rządowego pozyskał 100 procent środków finansowych potrzebnych na przebudowę drogi.

Medalowy początek roku

Karolina Klajmon startami podczas zawodów pływackich Puchar Silesia zainaugurowała ściganie na basenach w roku 2025 w kategorii wiekowej 15 lat.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica