TRZY ZŁOTA TYCZKARZY

2020-01-29

Lekkoatleci z UKS Olimp Mazańcowice zdobyli trzy złote medale na Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkoatletyce.

Zawody odbyły się w sobotę 25 stycznia w Ostrawie. Zawodnicy UKS Olimp Mazańcowice startowali w konkurencji skoku o tyczce w różnych kategoriach wiekowych. Agnieszka Kapka i Igor Mężyński zostali mistrzami Śląska w kategorii młodzik, z kolei tytuł mistrza Śląska w kategorii junior wywalczył Filip Kempski.

Agata Krupińska

Zobacz też:

Jednogłośne absolutorium dla wójta

Oklaskami przyjęto jednogłośne udzielenie wotum zaufania i absolutorium dla wójta Janusza Pierzyny podczas sesji w środę 25 czerwca.

Jasienica na sportowo

Druga połowa czerwca obfitowała w emocjonujące wydarzenia sportowe, a młodzi sportowcy z Gminy Jasienica po raz kolejny udowodnili, że należą do ścisłej krajowej czołówki w swoich dyscyplinach.

XXIX LATO W JASIENICY- DNI GMINY JASIENICA

Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna i Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zapraszają na XXIX Lato w Jasienicy Dni Gminy Jasienica.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica