WYGRANA PIOTRA ŁĄCZA

2019-09-19

Piotr Łącz, pięściarz i mieszkaniec gminy Jasienica, odniósł kolejne zwycięstwo.

Na odbywającym się w sobotę 14 września meczu Ekstraligi Boksu Olimpijskiego w Szamotułach Piotr Łącz, wygrał w pierwszej rundzie przez KO z zawodnikiem z Wielkopolski.

Przypomnijmy, Piotr Łącz ma 21 lat, mieszka w Mazańcowicach i trenuje boks w Klubie Bokserskim „Puncher” Cieszyn.

Podopieczny Łukasza Brudnego szykuje się po złoto do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które rozpoczną się październiku.

Zobacz też:

Jasienicka Strefa ma już 10 lat

To już dekada od powstania Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej. Miejsce stało się sercem lokalnej przedsiębiorczości.

Nowy numer miesięcznika Jasienica

Zachęcamy do lektury nowego numeru miesięcznika samorządowego „Jasienica”. Wydrukowaną gazetę można odbierać bezpłatnie w tradycyjnych punktach kolportażu na terenie całej gminy, można też ściągnąć na telefon wersję PDF gazety.

Bieg Charytatywny dla Krystianka z Jasienicy

W dniach 30–31 sierpnia 2025 roku w Jaworzu odbędzie się Bieg Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Ultra Błatnia, którego celem jest pomoc dla 9-letniego Krystianka Magi z Jasienicy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica