Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Januszem Pierzyną, wójtem gminy Jasienica, jaka została wyemitowana na antenie Radia Bielsko.
W poniedziałek 15 kwietnia wójt udzielił wywiadu dla Radia Bielsko, w którym wypowiada się o najnowszych wydarzeniach z życia gminy. Podczas rozmowy z redaktor Magdą Fritz został poruszony temat m.in.: Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej, która stała się częścią Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, o rozpoczętych robotach związanych z termomodernizacją sześciu obiektów użyteczności publicznej, a także kolejnych modernizacjach dróg.
Materiał dostępny tutaj .
Po gminnych i powiatowych etapach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mazańcowicach gościł uczestników okręgowego turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Nasze dwa zespoły znów stanęły na podium, a starsi reprezentanci Mazańcowic wygrali cały turniej.
Z końcem zimy we wszystkich 14 sołectwach gminy Jasienica ruszyły prace nad naprawą uszkodzonych nawierzchni (remonty cząstkowe – łatanie dziur).
PIOTR ŁĄCZ ZWYCIĘSKO PODBIJA ŚWIAT
Piotr Łącz, utalentowany pięściarz z Mazańcowic, odniósł zwycięstwo w swoim pierwszym pojedynku podczas prestiżowego turnieju młodych talentów wagi ciężkiej organizowanego przez World Boxing Council i Riyadh Season.