Zapraszamy na koncert muzyki chóralnej odbywający się w ramach 19. Międzynarodowego Festiwalu Chórów im. Kazimierza Fobera "Gaude Cantem".
Koncert odbędzie się 19 października (sobota) 2024 r. o godz. 16:00 w kościele pw. Świętej Marii Magdaleny w Mazańcowicach.
Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna.
Wystąpią:
Koncert inauguracyjny Festiwalu (z udziałem Chóru Hejnał Mazańcowice) odbędzie się 18 października (piątek) 2024 r. o godz. 19:00 w kościele pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej (ul. Giewont 2).
Szczegółowe informacje o koncertach festiwalowych i Festiwalu: https://www.facebook.com/gaudecantem
Wstęp wolny!
Aktywny Dzień Dziecka w Jasienicy
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zaprasza dzieci na wydarzenie pt.: "Aktywny Dzień Dziecka"
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Wieszczętach
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wieszczętach odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych.
Blisko 6 kilometrów dróg gminnych zostanie naprawione w tym sezonie budowlanym. Gmina właśnie rozstrzygnęła przetarg na wykonanie robót.