Czwórbój lekkoatletek z Jasienicy

2023-05-18

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Tadeusza Kościuszki w Jasienicy wygrała zawody czwórboju lekkoatletycznym dzieci rocznika 2010/11 na szczeblu powiatowym.

Zespół w składzie: w składzie: Anna Bielska, Magdalena Ferfecka, Małgorzata Ferfecka, Emilia Janos, Karina Zańko, Marika Zdolska i Dagmara Wieja w czwartek 11 maja na stadionie w Zabrzegu wystartowały w zawodach czwórboju lekkoatletycznym dzieci rocznika 2010/11, rywalizując z siedmioma drużynami z innych szkół na terenie powiatu bielskiego. Jasienicka drużyna pod okiem trenerów Damiana Zdolskiego oraz Leszka Obracaja wygrała zawody szczebla powiatowego.

Tym samym uzyskały tytuł mistrzyń Powiatu bielskiego i awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu rejonowym. Przypomnijmy, że wcześniej w szybkim tempie przeszły pierwszy etap rozgrywek wygrywając zawody gminne.

Damian Zdolski

Zobacz też:

Droga rolnicza do remontu

W tym roku remont przejdzie ul. Długa – droga rolnicza łącząca Jasienicę z Międzyrzeczem Górnym.

130 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasienicy

Ochotnicza Straż Pożarna w Jasienicy zaprasza na obchody Jubileuszu 130-lecia OSP Jasienica.

Spotkanie biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami

Spotkanie biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami – Gmina Jasienica podsumowuje i świętuje 10-lecie Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica