Uhonorowanie młodych siatkarzy

2025-02-14

W piątek 7 lutego podczas VII Gali Śląskiej Siatkówki uhonorowano dwójkę młodych zawodników rodem z Grodźca – Michała Czecha i Alicję Czech.

Podczas Gali wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia w sezonie 2023/2024. W gronie wyróżnionych znalazło się rodzeństwo Michał i Alicja Czech, którzy swoimi wynikami udowodnili, że należą do czołówki śląskiej siatkówki.

Oboje są uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grodźcu i zawodnikami bielskich klubów siatkarskich. Michał Czech jest zawodnikiem BBTS Włókniarz, na gali został nagrodzony za II miejsce w Mistrzostwach Śląska Minisiatkówki Plażowej oraz IV miejsce w Mistrzostwach Polski Minisiatkówki Plażowej. Z kolei Alicja reprezentuje BKS Stal i wyróżniono ją za III miejsce w Mistrzostwach Śląska Minisiatkówki, IV miejsce w Mistrzostwach Polski Minisiatkówki oraz III miejsce w Mistrzostwach Śląska Minisiatkówki Plażowej.

Fotorelacja na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grodźcu

Zobacz też:

Obchody tysiąclecia w Wieszczętach

W kwietniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wieszczętach realizowany był program „1000-lecie Królestwa Polskiego”, którego organizatorami było Muzeum Historii Polski w Warszawie, Polskie Towarzystwo Historyczne z Warszawy oraz Instytut Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Spotkanie w sprawie turystyki

Wójt Janusz Pierzyna jako prezes Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko w poniedziałek 5 maja w Szczyrku wziął udział w spotkaniu wiceministra sportu i turystyki Piotra Borysa z samorządowcami województwa śląskiego. Rozmawiano o rozwoju turystyki i konieczności wypracowania krajowej strategii rozwoju turystyki.

O powodzi i kanalizacji

O problemach z pozyskaniem środków  na usuwanie skutków powodzi oraz z kontrolami przydomowych oczyszczalni i budową kanalizacji mówił wójt Janusz Pierzyna podczas sesji we wtorek 29 kwietnia.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica