W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Naszej Gminy Urząd zachęca do korzystania z możliwości pozostawienia pism w oknie urzędowym.
Przypominamy, że obok głównego wejścia do Urzędu, zostało uruchomione okno urzędowe, czynne w godzinach pracy Urzędu. Interesanci mogą do niego wrzucać dokumenty i wnioski przyniesione do Urzędu. Prosimy, aby pamiętać, że okno przeznaczone jest wyłącznie na pisma skierowane do Urzędu Gminy Jasienica.
Wyjątkiem są wnioski dotyczące wydawania aktów zgonów, dowodów osobistych, a także meldunków. W tej sytuacji należy udać się na dziennik podawczy.
Pracownicy Urzędu zwracają się z prośbą, by w trosce o zdrowie wchodzić do Urzędu pojedynczo.
Prosimy o dostosowanie się do wyżej wymienionych zaleceń.
Znamy wyniki egzaminów ósmoklasisty.
Wójt Janusz Pierzyna złożył gratulacje w Zakamenne na Słowacji z okazji 410-lecia miejscowości.
Alicja Czech, uczennica szkoły w Grodźcu i zawodniczka BKS Stal Bielsko-Biała, wspólnie z Igą Borek, zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski w minisiatkówce plażowej w kategorii U12.