DRUGIE MIEJSCE KUBY

2021-09-08

Kuba Kurowski, mieszkaniec gminy Jasienica i reprezentant bielskiego klubu PTS Janosik, zdobył drugie miejsce na zawodach Cracow Judo Open.

W międzynarodowym turnieju na krakowskich matach, jaki odbył się w sobotę 4 września, wystartowali zawodnicy z całej Polski oraz Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy i Węgier. Jakub Kurowski wystartował w kategorii MU-16 do 55 kg. Wygrał cztery walki zajmując 2 miejsce.

Na podium czterech zawodników. Z lewej Jakub Kurowski.

Zobacz też:

130 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasienicy

Ochotnicza Straż Pożarna w Jasienicy zaprasza na obchody Jubileuszu 130-lecia OSP Jasienica.

Spotkanie biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami

Spotkanie biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami – Gmina Jasienica podsumowuje i świętuje 10-lecie Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej.

Karolina trzykrotną Mistrzynią Śląska 15-latków

Udane starty Karoliny Klajmon, mieszkanki i stypendystki sportowej Gminy Jasienica podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Śląskiego Open, które odbyły się w dniach 13-14 czerwca 2025 r. na 50 metrowym basenie Olimpijczyk w Gliwicach.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica