Droga Rudzica – Międzyrzecze Dolne nieprzejezdna

2022-09-30 - 2022-10-24

Wykonawca modernizacji drogi powiatowej Rudzica – Międzyrzecze Dolne – Międzyrzecze Górne informuje o jej odcinkowym zamknięciu od poniedziałku 3 października.

 

W związku z realizacją zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 4424S na długości 3459 m.b. w miejscowości Rudzica – Międzyrzecze Dolne – Międzyrzecze Górne informujemy, iż od dnia 3 października 2022 r. droga będzie nieprzejezdna z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z układaniem nawierzchni asfaltowych. Początek prac będzie od ul. Bronowskiej w stronę Międzyrzecza Dolnego na długości odcinka około 500-700 m.b.

Prace będą postępować etapami na podobnych długościach odcinków, przewidywane utrudnienia będą występować około 14 dni w zależności od warunków atmosferycznych. Za utrudnienia w czasowym dojeździe do posesji przepraszamy.

 

Z poważaniem

Jerzy Żukowski

Usługi Budowlane i Transportowe

43-332 Pisarzowice, ul. Wilcza 1

Zobacz też:

Więcej prądu z Kartą Dużej Rodziny

Szczególne rozwiązania służące ochronie dla członków rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny, którzy są odbiorcami energii elektrycznej w 2023 r.

INFORMACJA

Wójt Gminy Jasienica podaje do publicznej wiadomości informację o przeznaczeniu do zbycia prawa własności nieruchomości.

Wniosek o zakup węgla

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Wójt Gminy Jasienica informuje, iż rozpoczął nabór wniosków o zakup preferencyjny paliwa stałego w ramach procesu sprzedaży węgla przez Urząd Gminy w Jasienicy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica