Pomoc bezdomnym w okresie zimowym

2022-10-28 - 2023-03-31

Informujemy, że od 1 listopada 2022 r. obsługiwana jest infolinia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego. Pod bezpłatnym numerem 987 można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego.

Wykaz jednostek świadczących pomoc osobom bezdomnym z terenu całego województwa śląskiego znajduje się na stronie internetowej Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach w zakładce „Wykazy i rejestry” - „Pomoc społeczna” oraz dostępny jest pod wskazanymi linkami:

Wydział Rodziny i Polityki Społecznej - Wykazy i rejestry / Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach 

Infolinia dla bezdomnych

Infolinia obsługiwana jest całodobowo przez służbę dyżurną Województwa Centrum Zarządzania Kryzysowego 

Plakat informacyjny z bezpłatnym numerem telefonu 987 dotyczący pomocy bezdomnym w zakresie noclegu i wyżywienia w okresie zimowym, plakat zawiera również numer do służb ratowniczych, straży miejskiej, a pogotowia ratunkowego

Zobacz też:

Więcej prądu z Kartą Dużej Rodziny

Szczególne rozwiązania służące ochronie dla członków rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny, którzy są odbiorcami energii elektrycznej w 2023 r.

INFORMACJA

Wójt Gminy Jasienica podaje do publicznej wiadomości informację o przeznaczeniu do zbycia prawa własności nieruchomości.

Wniosek o zakup węgla

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Wójt Gminy Jasienica informuje, iż rozpoczął nabór wniosków o zakup preferencyjny paliwa stałego w ramach procesu sprzedaży węgla przez Urząd Gminy w Jasienicy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica