Więcej prądu z Kartą Dużej Rodziny

2022-11-24 - 2022-11-30

Szczególne rozwiązania służące ochronie dla członków rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny, którzy są odbiorcami energii elektrycznej w 2023 r.

  •  Jeżeli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, możesz skorzystać z większego limitu zużycia energii elektrycznej do 3000 kWh. Niezbędne jest złożenie stosownego oświadczenie wraz z ważnym dokumentem w wyznaczonym terminie.
  •  Dokumenty należy złożyć w spółce energetycznej, w której gospodarstwo się rozlicza. Oświadczenie, zgodnie z zapisem należy złożyć niezwłocznie w przypadku odbiorcy uprawnionego posiadającego, w dniu wejścia w życie ustawy, Kartę Dużej Rodziny, jednak nie później niż w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie ustawy.

Szczegółowe informację na ten temat można uzyskać na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jasienicy.

Zobacz też:

Intensywne opady śniegu/

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu.

informacja

Informujemy, że dnia 4 grudnia 2023r. (poniedziałek) odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące programu „Czyste Powietrze”.

konsultacje społeczne

Zarządzenie w sprawie  przeprowadzenia na obszarze Gminy Jasienica konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Gminy Jasienica w sprawie Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Jasienica na lata 2024-2028.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica