Poszukiwani wolontariusze na Igrzyska

2023-03-13 - 2023-04-01

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa włącza się w akcję poszukania wolontariuszy na Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023.

Igrzyska Europejskie będą największą multidyscyplinarną imprezą sportową w Europie w 2023 r. Około 8000 wolontariuszy zostanie zaangażowanych w organizację tego wydarzenia sportowego. Będą oni działać we wszystkich miastach, gdzie odbędą się sportowe rozgrywki, m.in. w Krakowie, Tarnowie, Krynicy-Zdrój i Zakopanem.

Wolontariusze będą informować kibiców, witać gości na „welcome deskach” w hotelach i na lotniskach, pomagać kibicom z niepełnosprawnościami, działać w strefach rozgrywek sportowych oraz wspierać organizatorów w zakresach takich jak: wydawanie akredytacji, wsparcie mediów, logistyka, kierowanie na trybuny, wsparcie zawodników, sędziów i reprezentacji narodowych.

Formularz zgłoszeniowy można wypełnić do 31 marca.

Link do rejestracji: https://volunteers.european-games.org/register

Szczególowe informacje: http://ie2023.pl/wolontariat

Zobacz też:

Czyste Sołectwo

Informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu Czyste Sołectwo 2024, realizowanego przez organizację odzysku ASEKOL PL we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.

Wymiar składki na ubezpieczenie zdrowotne

Wymiar składki na ubezpieczenie zdrowotne za domowników z działów specjalnych produkcji rolnej i pomocników rolnika od 1 kwietnia 2024 r.

V Edycja Konkursu dla Dzieci na Rymowankę

Zapraszamy dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica