zmiana organizacji urzędu

2023-09-05 - 2023-12-31

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z rozpoczynającym się remontem pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku Urzędu Gminy informujemy, że od dnia jutrzejszego tj. 6 września 2023 r. główne drzwi naszego Urzędu (od strony drogi Międzyrzeckiej) zostaną zamknięte. Niemniej jednak, cały czas będziemy dostępni, zapewniając kontynuację naszych usług poprzez nową część Urzędu.

Od środy 6 września do Urzędu będzie można wejść od strony drogi Strumieńskiej oraz od parkingu znajdującego się przy Urzędzie.

Wchodząc od strony parkingu na parterze Urzędu znajduje się dziennik podawczy, który ułatwi szybkie załatwienie spraw oraz uzyskanie informacji, którymi będą Państwo zainteresowani. Tam również można będzie dokonać opłat za podatek rolny, leśny, od nieruchomości, wywóz śmieci itp.

Wchodząc wejściem głównym na ścianie po lewej stronie znajdą Państwo tablicę informacyjną dotyczącą lokalizacji poszczególnych biur, na wprost schody z prawej strony znajduje się winda, która ułatwi dotarcie do pozostałych pięter, udając się na wprost korytarzem dotrą Państwo do dziennika podawczego.

Na pierwszym piętrze zlokalizowane są biura Wójta, Zastępcy Wójta, Sekretarza oraz biuro Przewodniczącego Rady.

Na drugim piętrze znajdują się biura: ewidencji ludności, dowodów osobistych i urząd stanu cywilnego, obsługi mieszkańców min. kontrole wywozu nieczystości ciekłych – przydomowych osadników. Tu dostępna jest sala dla mieszkańców gdzie pracownicy urzędu będą udzielać wyjaśnień i załatwiać sprawy, które wymagają wypełnienia bądź analizy dokumentów.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w związku z wprowadzonymi zmianami na czas remontu.  W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Sekretarz Gminy

Łucja Jenkner

Zobacz też:

PRZYPOMINAMY!

W związku z remontem pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku główne drzwi Urzędu Gminy (od strony drogi Międzyrzeckiej) pozostają zamknięte.

ogłoszenie

Wójt Gminy Jasienica ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Międzyrzeczu Dolnym.

komunikat krus

Wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w IV kwartale 2023 r.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica