Nowy System Powiadomień

2023-09-11 - 2024-12-31

Informujemy, że od dnia 1 października 2023 roku został uruchomiony system powiadomień SMS/e-mail dotyczący podatków i opłat.

Powiadomienia SMS/e-mail to nowa aplikacja, która pozwala na wysyłanie podatnikom wiadomości z informacjami, dotyczącymi przypomnienia o zbliżającym się terminie płatności lub też o braku wpłaty w terminie.

Przesłana przez Urząd Gminy Jasienica wiadomość dotyczyć będzie:

  • podatku od nieruchomości,
  • podatku rolnego,
  • podatku leśnego
  • oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Każdy zainteresowany musi wypełnić stosowny formularz i złożyć go w Urzędzie Gminy Jasienica, aby otrzymać wiadomość sms lub e-mail przypominającą o terminie płatności lub zaległościach podatkowych, tym samym wiadomość zostanie wysłana wyłącznie do osób, które wyrażą na to zgodę w formie pisemnej.

Wystarczy wypełnić formularz zgody na taką formę komunikacji z Urzędem Gminy, dostarczyć go osobiście, pocztą lub elektronicznie za pośrednictwem e-PUAP. Należy przy tym pamiętać, że jest to jedynie DODATKOWA forma otrzymania informacji.

Korzystanie przez Państwa z tej usługi jest całkowicie bezpłatne.

Zobacz też:

Czyste Sołectwo

Informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu Czyste Sołectwo 2024, realizowanego przez organizację odzysku ASEKOL PL we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.

Wymiar składki na ubezpieczenie zdrowotne

Wymiar składki na ubezpieczenie zdrowotne za domowników z działów specjalnych produkcji rolnej i pomocników rolnika od 1 kwietnia 2024 r.

V Edycja Konkursu dla Dzieci na Rymowankę

Zapraszamy dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica