PRZYPOMINAMY!

2023-10-03 - 2024-01-31

W związku z remontem pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku główne drzwi Urzędu Gminy (od strony drogi Międzyrzeckiej) pozostają zamknięte.

Wejście do Urzędu Gminy Jasienica znajduje się w nowym budynku - od strony drogi Strumieńskiej oraz od parkingu znajdującego się przy Urzędzie.

Organizacja Urzędu na czas remontu, wygląda następująco:

  • Parter:

Na parterze wchodząc od strony parkingu znajduje się dziennik podawczy oraz kasa. Wchodząc wejściem głównym na ścianie po lewej stronie znajdą Państwo tablicę informacyjną dotyczącą lokalizacji poszczególnych biur, na wprost schody z prawej strony znajduje się winda, która ułatwi dotarcie do pozostałych pięter, udając się na wprost korytarzem dotrą Państwo do dziennika podawczego.

  • Pierwsze Piętro:

Na pierwszym piętrze zlokalizowane są biura Wójta, Zastępcy Wójta, Sekretarza oraz biuro Przewodniczącego Rady.

  • Drugie Piętro:

Na drugim piętrze znajdują się biura: ewidencji ludności, dowodów osobistych i urząd stanu cywilnego oraz sala obsługi mieszkańców, gdzie pracownicy urzędu udzielają informacji oraz pomagają załatwiać sprawy takie jak min. kontrole wywozu nieczystości ciekłych – przydomowych osadników, wypis i wyrys z miejscowego planu, czy deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Za utrudnienia przepraszamy!

Zapraszamy do nowego budynku - grafika.

Zobacz też:

Intensywne opady śniegu/

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu.

informacja

Informujemy, że dnia 4 grudnia 2023r. (poniedziałek) odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące programu „Czyste Powietrze”.

konsultacje społeczne

Zarządzenie w sprawie  przeprowadzenia na obszarze Gminy Jasienica konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Gminy Jasienica w sprawie Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Jasienica na lata 2024-2028.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica