INFORMACJA

2024-03-27 - 2024-04-14

W związku z trwającymi pracami związanymi z budową kanalizacji sanitarnej w sołectwach Jasienica-Biery, konieczne będzie czasowe zamknięcie odcinka ul. Nabrzeżnej odcinek na wysokości budynków nr  248, 38, 92, 223, 103, 106, 244, 121.

Zamknięcie czasowe drogi nastąpi w okresie od 02 kwietnia  do 12 kwietnia 2024 r., spowoduje również zmianę trasy linii komunikacyjnej nr 126 Bielsko-Biała-Grodziec Zagóra przez Biery, Łazy, co za tym idzie przystanek przy ul. Nadbrzeżnej „Biery Mostek” i ,,Jasienica Meble” przy ul. Fabrycznej będą w tym czasie nieczynne. Z uwagi na zmianę komunikacji zbiorowej – Komunikacji  Beskidzkiej pasażerowie będą  musieli skorzystać z przystanków sąsiednich  tj. ,,Biery Kościół” przy ul. Szkolnej w Bierach i ,,Jasienica Meble” przy ul. Cieszyńskiej w Jasienicy.

Trasa zastępcza autobusu będzie odbywać się ulicą Szkolną relacji Świętoszówka–Biery z miejscem zawracania autobusu koło przystanku ,,Biery kościół” (skrzyżowanie przy ulicach Szkolna – Olszowa w Bierach).    

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Zobacz też:

Wiosenna akcja szczepienia lisów

W dniach od 20 kwietnia do 26 kwietnia terenie województwa małopolskiego prowadzona będzie akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Pomoc dla osób z niepełnosprawnością

Portal praca.pl całkiem niedawno opublikował artykuł, skierowny szczególnie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

OBWIESZCZENIE

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica