JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ W URZĘDZIE GMINY JASIENICA?

2020-11-25 - 2020-12-31

Szanowni mieszkańcy, przypominamy, że zdecydowaną większość spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu.

  • PLATFORMA EPUAP / PROFIL ZAUFANY

Platforma ePuap pozwala na załatwienie różnych spraw w DOWOLNYM urzędzie. A co najważniejsze można to zrobić szybko, o każdej porze i bez konieczności wychodzenia z domu! Do założenia bezpłatnego konta na stronie, niezbędne jest posiadanie PROFILU ZAUFANEGO , który można uzyskać między innymi dzięki bankowości elektronicznej.

Szczegółową instrukcje znajdą Państwo tutaj:  https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany;#scenariusz-przez-internet

  • LISTOWNIE / OKNO URZĘDOWE

Uruchomiliśmy Okno Urzędowe, do którego interesanci mogą wrzucać dokumenty nie wymagające osobistego stawiennictwa. Należy jednak pamiętać, że okno otwarte jest w godzinach urzędowania oraz przeznaczone jest tylko na pisma kierowane do Urzędu Gminy Jasienica.

O jego lokalizacji mogą Państwo poczytać w naszym poprzednim poście: http://www.jasienica.pl/page/aktualnosci/details/2040

Zamieszczamy również link do Biuletynu Informacji Publicznej w Jasienicy, gdzie mogą Państwo wybrać referat i pobrać interesujący Państwa wniosek: http://www.bip.jasienica.pl/5382

  • TELEFONICZNIE

Celem uzyskania informacji lub umówienia terminu bezpośredniego spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu.

Numery wewnętrzne do poszczególnych biur znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej:  http://www.bip.jasienica.pl/5376/strona/1

Centrala/dziennik podawczy – 33 472 62 00

Email: sekretariat@jasienica.pl

Wszelkich płatności należy dokonywać na rachunek bankowy Urzędu Gminy w Jasienicy (za pośrednictwem poczty bądź poprzez bankowość elektroniczną): nr konta: 06 8117 0003 0000 0101 2000 0110.

Zobacz też:

BURZA Z GRADEM

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje burze z gradem.

INFORMACJA

Informacja o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych. Dotyczy: właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy.

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PLAN DLA SOŁECTWA JASIENICA

Zarządzenie nr 0050.160.2023 Wójta Gminy Jasienica z dnia 2 czerwca 2023r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dot. projektu zmiany MPZP Gminy Jasienica dla sołectwa Jasienica.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica