JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ W URZĘDZIE GMINY JASIENICA?

2020-11-25 - 2020-12-31

Szanowni mieszkańcy, przypominamy, że zdecydowaną większość spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu.

  • PLATFORMA EPUAP / PROFIL ZAUFANY

Platforma ePuap pozwala na załatwienie różnych spraw w DOWOLNYM urzędzie. A co najważniejsze można to zrobić szybko, o każdej porze i bez konieczności wychodzenia z domu! Do założenia bezpłatnego konta na stronie, niezbędne jest posiadanie PROFILU ZAUFANEGO , który można uzyskać między innymi dzięki bankowości elektronicznej.

Szczegółową instrukcje znajdą Państwo tutaj:  https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany;#scenariusz-przez-internet

  • LISTOWNIE / OKNO URZĘDOWE

Uruchomiliśmy Okno Urzędowe, do którego interesanci mogą wrzucać dokumenty nie wymagające osobistego stawiennictwa. Należy jednak pamiętać, że okno otwarte jest w godzinach urzędowania oraz przeznaczone jest tylko na pisma kierowane do Urzędu Gminy Jasienica.

O jego lokalizacji mogą Państwo poczytać w naszym poprzednim poście: http://www.jasienica.pl/page/aktualnosci/details/2040

Zamieszczamy również link do Biuletynu Informacji Publicznej w Jasienicy, gdzie mogą Państwo wybrać referat i pobrać interesujący Państwa wniosek: http://www.bip.jasienica.pl/5382

  • TELEFONICZNIE

Celem uzyskania informacji lub umówienia terminu bezpośredniego spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu.

Numery wewnętrzne do poszczególnych biur znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej:  http://www.bip.jasienica.pl/5376/strona/1

Centrala/dziennik podawczy – 33 472 62 00

Email: sekretariat@jasienica.pl

Wszelkich płatności należy dokonywać na rachunek bankowy Urzędu Gminy w Jasienicy (za pośrednictwem poczty bądź poprzez bankowość elektroniczną): nr konta: 06 8117 0003 0000 0101 2000 0110.

Zobacz też:

Czyste Sołectwo

Informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu Czyste Sołectwo 2024, realizowanego przez organizację odzysku ASEKOL PL we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.

Wymiar składki na ubezpieczenie zdrowotne

Wymiar składki na ubezpieczenie zdrowotne za domowników z działów specjalnych produkcji rolnej i pomocników rolnika od 1 kwietnia 2024 r.

V Edycja Konkursu dla Dzieci na Rymowankę

Zapraszamy dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica