Badania ankietowe GUS z nową stroną internetową

2023-02-23 - 2023-03-12

Główny Urząd Statystyczny uruchomił nową witrynę internetową z informacjami na temat realizowanych badań ankietowych. Nowa strona ma na celu rozpowszechnienie wiedzy z zakresu badań ankietowych realizowanych przez GUS w gospodarstwach domowych, rolnych oraz punktach sprzedaży detalicznej.

Użytkownicy znajdą tam najważniejsze informacje na temat m.in.: aktualnie realizowanych przez GUS badań ankietowych, ochrony danych zbieranych podczas wywiadów oraz sposobów weryfikacji tożsa-mości ankieterów statystycznych – pracowników urzędów statystycznych.

Opublikowana strona jest odpowiedzią na najczęściej zadawane przez respondentów pytania, ułatwia proces poszukiwania informacji w zakresie badań ankietowych, a także uwierzytelnia pracę Głównego Urzędu Statystycznego w czasach szerzącej się dezinformacji.

Badania ankietowe realizowane są na zasadzie udziału dobrowolnego, dlatego kluczową rolę pełni przychylność respondentów wobec ankieterów statystycznych.

 

Zobacz też:

Konkurs

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich – PIB serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia z terenów wiejskich do udziału w niezwykłym wydarzeniu, które łączy pasję do zielarstwa z pielęgnowaniem dziedzictwa kulturowego!

komunikat

W sprawie nieprawdziwych informacji dotyczących wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rozpowszechnianych w przestrzeni publicznej.

KONSULTACJE SPOŁECZNE

Rozpoczęły się konsultacje społeczne Programu Redukcji Ryzyka Powodziowego w zlewni rzek Białej i Iłownicy.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica