Informacja dla przedsiębiorców

2021-03-18 - 2021-04-30

W związku z trwająca pandemią informujemy, gdzie możecie Państwo uzyskać najpotrzebniejsze informacje dotyczące działalności gospodarczej:

Portal dla przedsiębiorcy- www.biznes.gov.pl 

  • to serwis przeznaczony dla osób zamierzających rozpocząć i prowadzących działalność gospodarczą,
  • to rzetelne źródło aktualnych informacji.

Celem portalu jest pomoc przedsiębiorcom i ich pełnomocnikom w realizacji spraw online związanych z prowadzeniem firmy w Polsce i za granicą. W serwisie dostępne są opisy usług oraz aktywne formularze. Na Twoje pytania odpowiedzą konsultanci Centrum Pomocy Przedsiębiorcy.

Ponadto informujemy, że wszystkie wnioski związane z wpisami do Centralnej Ewidencji i Informacji  Działalności Gospodarczej (wpis, zmiana, wznowienie, zawieszenie, wykreślenie) w szybki i łatwy sposób załatwicie Państwo przez platformę EPUAP/PROFIL ZAUFANY.

ZAŁÓŻ PROFIL ZAUFANY

Zobacz też:

Burze

Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzeżenie nr 78.

Informacja

Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości informuje, że od 1 sierpnia 2025 r. rusza czwarty nabór wniosków na Inicjatywy Lokalne.

PUNKT KONSULTACYJNY PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Jasienica działa punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze”, który jest realizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica