SPOTKANIE ODWOŁANE

2020-03-18 - 2020-04-01

LPI w Bielsku-Białej informuje, że z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę i pojawienie się wirusa SARS-CoV-2 w trosce o zdrowie Uczestników zostaje przesunięte w czasie:

Spotkanie pt.: Wsparcie unijne dla przedsiębiorcow. Ostatnie konkursy w perspektywie 2014-2020 zaplanowane na 2 kwietnia br. w Czechowicach-Dziedzicach.

Kontakt:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej tel.: 33/4960201, 33/4960205; e-mail: lpibielsko@bcp.org.pl

Zobacz też:

susza hydrologiczna

Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych we Wrocławiu ostrzeżenie nr 97.

Upał

Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzeżenie nr 91.

Jak przetrwać upał?

W związku z prognozowanymi na najbliższe dni upałami prosimy o zapoznanie się z informacjami i poradnikiem przygotowanym przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych minimalizując negatywne skutki upałów.

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica