Informacja dotycząca projektu "Nowy start – aktywni społecznie i zawodowo".
Projekt realizowany jest przez Fundację Centrum Rozwiązań Biznesowych w partnerstwie z firmą Wektor Consulting Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach.
W ramach projektu realizowane będą bezpłatne usługi:
Zapewniamy:
Celem głównym projektu jest wzrost aktywności zawodowej i społecznej do 31.12.2025 w grupie 72 osób (42 Kobiet, 30 Mężczyzn) wykluczonych społecznie, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (w szczególności z powodu niepełnosprawności), z terenu województwa śląskiego poprzez zastosowanie zindywidualizowanych instrumentów i usług aktywizacji – między innymi IŚR, programu aktywizacji społecznej i zawodowej, szkoleń/kursów, pośrednictwa pracy, staży.
Informacja o konsultacjach społecznych
Informacja w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych o warunkach przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze.
Zarządzenie Wójta Gminy Jasienica w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały zmieniającej zasady przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze oraz tryb pobierania opłat.
Uwaga – zmiana trasy autobusu linii nr X
W związku z objazdem, autobus linii nr X nie będzie obsługiwał przystanku „Mazańcowice Ligocka/Ośrodek Zdrowia”.