Sieć doradców NGO

2024-03-18 - 2024-03-31

Trwa nabór uzupełniający doradczyń i doradców w ramach projektu “Fundusze dla klimatu - Sieć Doradców NGO”.

Poprzez projekt Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) tworzy ogólnopolską sieć doradców i doradczyń w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na projekty społeczne oraz inwestycyjne służące ochronie środowiska, mitygacji i adaptacji do zmian klimatu. Zieloni doradcy wspierają lokalne organizacje pozarządowe, a także wspierają partnerstwa organizacji i samorządów w gminach do 50 tys. mieszkańców w całej Polsce.

Nabór trwa do 31 marca 2024 r.

Jakie są koszty uczestnictwa? Udział w projekcie jest bezpłatny, jednak kosztów dojazdów nie są pokrywane. Uczestniczkom i uczestnikom opłace są podczas zjazdów: wiedza, udział w wizycie studyjnej oraz materiały szkoleniowe, miejsca noclegowe, wyżywienie. Dojazd na spotkania i zjazdy uczestniczki i uczestnicy pokrywają indywidualnie. Inauguracja, webinaria oraz spotkania sieciujące organizowane będą na platformie ZOOM/Google Meet, a materiały szkoleniowe zostaną przesłane pocztą elektroniczną.

Jak się zgłosić? Należy wypełnić i wysłać online formularz rekrutacyjny. Formularz jest aktywny do 31.03.2024 r. włącznie.

Chcesz wiedzieć więcej? Spotkania informacyjne online “Fundusze dla klimatu - Sieć Doradców NGO”, które odbędą się w następujących terminach:

  • 19.03.2024 (wtorek) godz. 18.00-19.00.

Aby uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz spotkania. Link do spotkania prześlemy w dniu spotkania. Spotkanie organizowane na platformie ZOOM.

Kontakt: funduszedlaklimatu@ofop.eu

Szczegóły na stronie: www.ofop.eu/funduszedlaklimatu/

Logo Monitor Polski
Logo Dziennik Ustaw
Logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
Logo Związek Powiatów Polskich
Logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
Logo Powiatu Bielskiego
Logo Śląskie. Pozytywna energia
Logo Euroregion Śląsk Cieszyński
Logo LGD Ziemia Bielska
Logo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zobacz najnowszy numer

miesięcznika gminy Jasienica