W nowym numerze miesięcznika, w relacjach Wójta Gminy Jasienica można poczytać między innymi o:
W gazecie można również przecztać najnowsze teksty naszych stałych felietonistów – Juliusza Wątroby oraz Josiyniczanina. Kwietniowy miesięcznik bogaty jest w informacje o kolejnych sukcesach naszych młodych mieszkańców w różnego rodzaju konkursach oraz dziedzinach sportowych.
WERSJA ELEKTRONICZNA MIESIĘCZNIKA
W stałych punktach kolportażu na ternie całej gminy Jasienica można bezpłatnie pobrać świąteczny numer Miesięcznika Samorządowego „Jasienica”.
Życzenia składają Wójt Gminy Jasienica oraz Przewodniczący Rady Gminy.
We wtorek i środę 8 i 9 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mazańcowicach policjanci z bielskiej drogówki przeprowadzili powiatowy turniej z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Dwa dni rywalizacji pozwoliły wyłonić najlepsze drużyny, wśród których znaleźli się również reprezentanci Mazańcowic.